Bigo Yayıncı ile Para Kazanmak Kolay Mıdır

Bigo Yayıncı ile Para Kazanmak Kolay Mıdır?

Bigo yayıncı para kazanma mümkün mü sorusu; özellikle son günlerde Google’da en çok aratılan sorular arasında bulunmaktadır. Kovid-19 sebebiyle herkesin evde kalmak zorunda olduğu şu günlerde internet üzerinden canlı yayın yaparak para kazanma imkanı sunan Bigo live; bilhassa gençler arasında popüler olmaktadır.

Bigo Yayıncı Para Kazanma Yolları

Bigo yayıncı para kazanma yolları birçok alternatiften ibarettir. En bilinen yöntem ise sanal hediyeleri paraya çevirmek olmaktadır. Bu özellikten bilhassa popüler yayıncılar faydalanabilir. Çünkü, bu kullanıcının takipçileri, kullanıcıya birçok hediye gönderecektir. Canlı yayın yapan kişi ise bu hediyeleri fasulyeye dönüştürecek kadar biriktirmektedir. Bir başka deyişle, canlı yayın yapanlar ne kadar popüler olursa söz konusu oranda fasulye kazanma şansına erişirler. Fasulye kazanmanın çok ciddi bir avantaj olduğunu dile getirmek gerekir. Çünkü, fasulyeler sayesinde uygulama kullanıcının hesabına para yatırmaktadır. Bu sayede, Bigo yayıncı para kazanma hayali gerçeğe dönüşmektedir.

Bigo yayıncı para kazanma noktasında 1 Amerikan doları 210 fasulye olarak geçmektedir. Ancak, bu yöntem ile para kazanmanın pek kolay olmadığını ifade etmek gerekir. Çünkü, Bigo live üzerinde takipçi toplamak zor iştir. Canlı yayın yapan kullanıcının farklı bir yeteneğinin olması gerekir. Bu sayede, kısa sürede daha çok takipçiye ulaşma fırsatını elde eder. Oyun yayını yapanların genel olarak bu yöntem ile para kazandığı bilinmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

7 Comments

 • Aynur Çetin

  Kasım 9, 2020

  Bence hiç bir iş kolay değil biraz sabır ve çalışma istiyor, bigo da öyle iyi bir yayıncı olup para kazanmak için iyi çalışılması gerekiyor

 • Gökhan Özcan

  Kasım 10, 2020

  Bigo live yayıncı olmaya çok çalıştım ama gerçekten çok zor ben açtım yayın bir takipçi bile çok zor kazandım 🙂

 • Şeyma Özkan

  Kasım 10, 2020

  Bende yeni kayıt oldum yeniler için neler önerirsiniz, daha yayın denemeleri yapıyorum yayınımı nasıl daha kaliteli ilgi çekici yapabilirim?

 • Zeynep Can

  Kasım 13, 2020

  Hiç bir zaman para kazanmak kolay olmadı, yayıncılara hep çok kolay kazanır derler ama biz hep uğraşıyoruz kaliteli güzel olsun diye

 • Yaşar Çakır

  Kasım 14, 2020

  İyi bir emek vererek çok iyi yerlere gelebilirsiniz bence, bir tanıdığım gecesini gündüzüne katıyor 🙂

 • Mahmut Kaya

  Kasım 16, 2020

  Bigo live uygulamasında cidden çok para kazanan var mıdır?

 • Nazlı Keskin

  Kasım 18, 2020

  Bigo live da yayıncı olmayı bende çok istiyorum, sitenizdeki önerileri takip ediyorum teşekkürler 🙂

Leave A Reply