Bigo Live Uygulaması Neler Vaat Ediyor

Bigo Live Uygulaması Neler Vaat Ediyor?

Konya’da meydana gelen üzücü olay ile kendisini duyuran Bigo live uygulamasının neler vaat ettiği ve özelliklerinin ne olduğu birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Bigo yayıncı olma son derece basit işlemlerden ibarettir. Bigo live üzerinden yapılan tüm canlı yayınlar; uygulamada bulunan tüm kullanıcılar tarafından izlenmektedir. Ancak, yayın yapan kullanıcılar istedikleri takdirde yayınlarını gizleme şansına erişebilirler. Bunun yanı sıra, konum bilgilerini de gizleyebilirler.

Bigo Yayıncı Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Bigo yayıncı olma hedefi bulunanlar uygulamanın ayarlar kısmından tüm ayarlarını yaptıktan sonra start sekmesine tıklayarak canlı yayın yapmaya başlayabilirler. Bigo live; takipçiler üzerine kurulu bir sistemdir. Kullanıcılar; istedikleri kişiyi takip edebilirler. Bunun yanı sıra, kullanıcı engelleme ve takipçilerin canlı yayın başladığı sırada bildirim alması gibi özellikler de bulunmaktadır.

Bigo yayıncı olma noktasında yayıncıların canlı yayın esnasında takipçileriyle iletişime geçmesi mümkündür. Anlık mesajlar alma ve etkileşimde bulunma sayesinde yayıncı ile takipçiler arasında sıkı bir bağ kurulur. Daha çok takipçi demek yayıncının başarılı olması ve para kazanması anlamına da gelmektedir.

Bigo yayıncı olma birçok açıdan avantajlıdır. Yayıncılara gönderilen hediyeler ile farkını ortaya koyan bir uygulama olmaktadır. Ancak, hediyelerin ücretli olduğunu söylemeliyiz. Yayıncının hediye almasıyla beraber hesabında birim bazında birikim meydana gelmektedir. Şu an kesin olmasa da ilerleyen zamanlarda hediyelerin paraya çevrilmesi beklenmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

7 Comments

 • İlayda Yavuz

  Kasım 9, 2020

  Arkadaşım bir kaç kere denemek için yayın açtı, ufak tefek hediyeler gelmeye başladı hemen 🙂

 • Büşra Şen

  Kasım 9, 2020

  Bigo live rakiplerine göre daha samimi bir hissiyat veriyor bence, bende arkadaşımın önerisiyle indirdim ve bir çok kişiyi izlemeye başladım

 • Kübra Bulut

  Kasım 13, 2020

  Bigo live uygulaması gerçekten güzel bir mecra oluşturdu biz gençlere, ufak tefek kazançlar kazanmaya başladım güzel bir şeyler oluyor 🙂

 • Ezgi Köse

  Kasım 13, 2020

  Bigo live sektörde aslında yeni bir kan oldu, çok hızlı büyüyor 🙂

 • Onur Aslan

  Kasım 15, 2020

  Bigo live gerçekten güzel bir app, bir çok gence kazanç kapısı oldu 🙂

 • Kadir Doğan

  Kasım 16, 2020

  Bigo live bir çok kişiye yayıncı olabilmek için iyi bir başlangıç aşaması sunuyor bence

 • İlayda Keskin

  Kasım 17, 2020

  Rakiplerine göre daha çok rağbet gören bir uygulama bence Bigo live

Leave A Reply