Bigo Live Türkiye’de Başarılı Olma Yolları

Bigo Live Türkiye’de Başarılı Olma Yolları

Bigo yayıncı olma fikrine alışmalısınız! Herkesin bildiği gibi dünya çok ciddi virüs sorunuyla mücadele ediyor. Bu noktada, virüse yakalanmamak adına mümkün olduğunca evde kalmanız gerekiyor. Ancak, evde otururken bir şeyler yapmanız da lazım! Bu noktada, Bigo yayıncı olma fikrine ne dersiniz?

Bigo Yayıncı Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Bigo yayıncı olma noktasında her şeyden önce sabırlı olmalısınız. Bilhassa acele bir şekilde para kazanmak istiyorsanız bu işi en başında bırakmanız gerekir. Çünkü, kısa sürede para kazanmak; hiçbir işte mümkün olmadığı gibi Bigo yayıncılıkta da mümkün değildir. Buna ek olarak, yaptığınız işin bir eğlence olduğunu da unutmamalısınız. Tüm süreci çok fazla ciddiye alırsanız hem doğallığınızı hem de takipçilerinizi kaybedersiniz. Bir başka deyişle, hem kendiniz eğlenmelisiniz hem de başkalarını eğlendirmelisiniz. Eğlence anlayışınızı ısrarlı bir şekilde devam ettirdiğiniz takdirde bir süre sonra para kazanmaya başladığınızı da göreceksiniz.

Bigoda beğendiğiniz yerli ve yabancı yayıncılarla iletişim kurmalısınız. Bilhassa fenomen insanlarla iletişim kurduğunuz takdirde bunun faydasını en kısa sürede göreceksiniz. Onlarla vakit geçirdiğiniz ve takipleştiğiniz takdirde onların takipçilerinin bir süre sonra sizi takip ettiğini göreceksiniz.

Bigo yayıncı olma fikri çok basit gözükse de göründüğü gibi değildir. Boş olduğunu düşündüğünüz ve size vakit kaybettireceğini fark ettiğiniz diğer yayıncılardan uzak durmalısınız. Çünkü, bu işte zamanınız son derece önemlidir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

7 Comments

 • Nilgün Kılıç

  Kasım 11, 2020

  Çok güzel noktaları anlatmışsınız rehber niteliğinde olmuş teşekkürler 🙂

 • Yunus Bulut

  Kasım 11, 2020

  Günümüzde bu tarz uygulamalarda başarılı olmak kolay değil, sabır ve ciddi emek göstermeniz gerekiyor 🙂

 • Ahsen Kılıç

  Kasım 12, 2020

  Önemli noktaları anlatmışsınız, ancak bir sorum olacak, aylık ödeme için bir alt limit var mı? Yoksa 10 TL kazandın 10 tl yatıyor, 100 TL kazandık 100 direk yatıyor mu yoksa doldurmamız gereken bir minimum limit var mı?

 • Adem Kaplan

  Kasım 14, 2020

  Türkiye’de Bigo Live çok popüler oldu ve bu süreçte yayıncı olanlar kısa sürede popüler olabildiler, şimdi başlayanlarında sabırlı olması gerekiyor kaliteli yayın yapması gerekiyor

 • Yasin Çetin

  Kasım 15, 2020

  Yabancıların genelde yayınlarda yaptığı gibi güzel içerikler, izleyiciyle beraber yayını yönetmeleri çok daha geniş bir kitleye sahip olmanızı sağlayacaktır

 • Salih Şimşek

  Kasım 17, 2020

  Bigo live türkiyede başarılı olmak için güzel öneriler vermişsiniz, içten olunca bence seviliyorsunuz yayında 🙂

 • Yaşar Yüksel

  Kasım 19, 2020

  Bigo live Türkiye’de başarılı olmak için yayını izleyenleri yayında tutacak onlarıda yayına bağlayacak şeyler bulmak lazım

Leave A Reply